kurs przedmałżeński na Chłodnej

Już 15 października rusza jesienna edycja katechez przedmałżeńskich w naszej parafii. Zapraszamy pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa, jak i te które nie są jeszcze zdecydowane. Spotkania pomogą w rozeznaniu i podjęciu właściwej decyzji. Będziemy poruszać tematy etyczne, teologiczne, psychologiczne i medyczne.

Pracujemy w formie interaktywnych wykładów i warsztatów z akcentem na dialog w parach oraz grupach męskich i żeńskich. Dla zainteresowanych znajdziemy czas na rozmowy indywidualne dotyczące konkretnych zagadnień duchowych i (przed)małżeńskich.

Zapisy

od 6.10 do 13.10.2019 tylko drogą mailową. Prosimy o wysłanie następujących danych: imię i nazwisko, nr telefonu, parafia aktualnego miejsca zamieszkania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo dajemy parom z naszej parafii 😊

Pierwsze spotkanie: 15 października. Ostatnie: 17 grudnia. Wkrótce podamy szczegółowy harmonogram spotkań z nazwiskami prowadzących. Koszt: 180 zł. od pary (materiały pomocnicze, honoraria dla zaproszonych gości, kawa, herbata, coś słodkiego…) - opłatę uiszczamy na pierwszym spotkaniu w gotówce. Opiekunem kursu jest ks. dr Grzegorz Mazur. Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na nasz fanpage www.facebook.com/KatechezyPrzedmalzenskie